
Január 28-án lezárult az Életmentő Kupakok Egyesület által indítványozott kupakgyűjtő verseny. Óvodánk csoportjai több, mint 50 kg kupakot küldtek el az egyesületnek. A Méhecske csoport - iskolánk óvodai hosszú programú közép és nagycsoportja részéről három zsák, azaz 25,8 kg kupak lett elküldve, míg a napközi kicsi csoportja15,4 kg kupakkal próbál segíteni a beteg gyerekeknek. A normál programú csoportnak is sikerült 9,6 kilogramm kupakot elküldeni a verseny lezárta előtt.
A verseny lezárult, de a gyűjtögetést senki ne hagyja abba. Továbbra is fogadják az oviban az összegyűjtött kupakokat.
Köszönjük szépen mindenki munkáját!
A verseny lezárult, de a gyűjtögetést senki ne hagyja abba. Továbbra is fogadják az oviban az összegyűjtött kupakokat.
Köszönjük szépen mindenki munkáját!


